Öğretmenlere 3 sınav görevi verildi: Başvurular için bu detaylara dikkat

Atatürk Üniversitesi, bahar dönemi bitirme sınavları için görev talep ekranını öğretmenlerin kullanımına açtı. Gelecek hafta sonu (1-2 Haziran) 3 oturum olarak gerçekleştirilecek sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler, ATA AÖF GİS sitesi üzerinden talepte bulunabilirler.

ÖĞRETMENLERE 3 SINAV GÖREVİ VERİLDİ

Öğretmenler, salon başkanı ve gözetmen olarak görev almak için ATA AÖF GİS sistemi üzerinden 23 Mayıs 23:59’a kadar görev isteklerinde bulunabilirler.

GÖREV ÜCRETLERİ

Atatürk Üniversitesi tarafından belirlenen görev ücretleri ise şu şekildedir:

  • Salon Başkanı: 534.25 TL
  • Gözetmen: 454.79 TL
  • Yedek Gözetmen: 454.79 TL

SINAV TARİHLERİ VE DETAYLAR

Bahar dönemi bitirme sınavları, 1-2 Haziran tarihlerinde 3 oturum şeklinde yapılacak. Öğretmenlerin görev talebinde bulunmaları ve sınav hazırlıklarını buna göre yapmaları önem taşımaktadır. Görev almak isteyen öğretmenler, ATA AÖF GİS sistemi üzerinden başvurularını tamamlayarak sınav gününü bekleyebilirler.

BAŞVURU NASIL YAPILIR

Öğretmenler, ATA AÖF GİS sistemi üzerinden başvurularını kolayca yapabilirler. Görev talebinde bulunmak isteyen öğretmenlerin, belirtilen tarihler arasında sisteme giriş yaparak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

ÖNEMLİ TARİHLER

  • Görev Talep Başlangıç Tarihi: Hemen
  • Görev Talep Bitiş Tarihi: 23 Mayıs 23:59
  • Sınav Tarihleri: 1-2 Haziran 2024

Öğretmenlerin görev talebinde bulunmaları ve başvuru sürecini zamanında tamamlamaları, sınavların sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için büyük önem taşımaktadır. ATA AÖF bahar dönemi bitirme sınavlarında görev alacak tüm öğretmenlere başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x